FAQ

Jsou produkty Empire bezpečné?

Náš tým pro výzkum a vývoj přikládá nejvyšší důležitost bezpečnosti výrobků a ochraně spotřebitele. Všechny produkty Empire jsou důkladně a pečlivě testovány. Vždy dodržujte pokyny pro bezpečné použití uvedené na štítku. Stejně jako u jakéhokoli spreje byste neměli při použití tohoto produktu inhalovat rozprášený sprej a zabránit tomu, aby se produkt dostal do očí. Výrobky byste měli používat pouze v dobře větraných prostorách nebo venku.

Mohu aplikovat produkty na všechny materiály?

Empire Dirt Blocker můžete použít na veškerou obuv a textil, ať už je to kůže, semiš, nubuk, nylon, len, bavlna, syntetika, vinyl nebo guma. Impregnace je po zaschnutí neviditelná. U lakované kůže, syntetické kůže a dalších citlivých povrchů byste měli nejprve vyzkoušet kompatibilitu a stálost barev na malém kousku.

Jak dlouho Empire Dirt Blocker funguje?

Po první důkladné impregnaci trvá impregnace několik týdnů. Pokud často nosíte vaše tenisky, doporučujeme impregnaci opakovat po 3 týdnech. Pokud si všimnete, že voda již správně nevytváří korálky a špína je schopna proniknout, měli byste si své tenisky očistit a znovu je naimpregnovat pomocí Empire Dirt Blocker.

Pro kolik párů bot vystačí jedna plechovka Empire Dirt Blocker?

Plechovka Empire Dirt Blocker je dostatečná pro základní ošetření 2 až 3 párů tenisek (2 nebo 3 aplikace na ošetření). Jediný postřik postačí k obnovení ochrany a můžete ošetřit přibližně 10 až 12 párů.

Musím impregnovat mé nové tenisky?

Nové tenisky obvykle nejsou impregnovány. To poznáte, pokud se do materiálu namísto tvorby perliček kapičky vody absorbují. Doporučujeme nastříkat nové tenisky pomocí Empire Dirt Blocker ještě předtím, než si je poprvé obujete a půjdete ven.

Jak mohu odstranit Empire Dirt Blocker?

Empire Dirt Blocker je částečně odstraňován během čištění vašich tenisek. Pokud impregnaci neobnovíte, bude po několika cyklech čištění zcela odstraněna.

Jsou produkty Empire šetrné k životnímu prostředí?

Empire jsme vyvinuli pomocí nejnovější generace účinných látek. Při výběru našich surovin věnujeme velkou pozornost environmentální kompatibilitě. Produkty Empire jsou šetrné k životnímu prostředí a biologicky rozložitelné. Nejsou škodlivé pro vodní organismy.

Jak jsou produkty testovány?

Během procesu vývoje testujeme všechny produkty Empire na optimální účinnost a trvanlivost. Probíhající výroba podléhá přísným kontrolám kvality. Bezpečnost našich produktů Empire je pro nás zásadní; proto jsou před uvedením na trh podrobeny rozsáhlému předepsanému testování. Úzce spolupracujeme s externími instituty.

Musím si před použitím Empire Dirt Blocker očistit své tenisky?

Nejlepší je aplikovat Empire Dirt Blocker přímo na nové tenisky, než je budete nosit. Pokud chcete své tenisky chránit pomocí Empire, měli byste je nejprve vyčistit pomocí Empire Clean Keeper. Pro optimální účinnost a odolnost byste měli Empire Dirt Blocker použít na čisté a suché tenisky.

Obsahuje Empire Dirt Blocker fluor?

V Empire Dirt Blocker používáme fluoropolymery. Tyto účinné látky mají jedinečnou výhodu, že odpuzují i ​​olejovité a mastné nečistoty. Při výběru našich aktivních složek se snažíme dosáhnout co nejekologičtějších výsledků, a proto používáme pouze fluoropolymery s krátkým řetězcem.

Mohu produkty nosit na palubě letadla?

Většina leteckých společností vám nedovolí přepravovat produkty Empire v příručních zavazadlech, protože překračují limit 100 ml a jsou extrémně hořlavým sprejem. Výrobky Empire si však můžete uložit do odbavených zavazadel. Nezapomeňte se zeptat své letecké společnosti na přesné požadavky.

Jak mohu produkty zlikvidovat?

Zcela prázdné plechovky jsou recyklovatelné. Plechovky se zbytkovým obsahem musí být odvezeny do zvláštních sběrných míst (mobilní úložiště).

Zůstávají tenisky navzdory Empire Dirt Blocker prodyšné?

Empire Dirt Blocker udržuje prodyšnost vašich tenisek. Impregnace tvoří účinnou bezpečnostní vrstvu proti vodě a nečistotám. Vzduch a vlhkost jsou stále odváděny ven a pryč z boty.

Mají produkty Empire datum exspirace a jaký je nejlepší způsob jejich skladování?

Spreje mají trvanlivost alespoň dva roky. Měsíc a rok expirace jsou uvedeny na spodní straně plechovky. Nejlepší uskladnění spreje je uložit jej na chladném, dobře větraném místě, mimo dosah dětí. Sprej by neměl být skladován za žádných okolností v autě ani na přímém slunečním světle (např. na parapetu), protože je extrémně hořlavý a při zahřátí může prasknout.